Otevřené vinařství ANNOVINO Lednice

Léta jsme ve vlastních vinicích sbírali a z okolí od spřízněných duší shromažďovali místní mušličkový vápenec. Když ho bylo dost, postavili jsme z něj unikátní budovu, která citlivě propojuje vše typické pro zdejší výjimečný terroir.

Podle odborníků jsou zkameněliny staré až 20 milionů let. Zdi jsou z nich precizně vystavěné pěkně po staru beze spár a úprav. Jen tak, jak je stvořila matka příroda.

Stejně uctivě přistupujeme ke starým vyřazeným sudům. Tak vznikl soubor originálního nábytku, u kterého je radost popíjet víno.  

V našem vinařství ANNOVINO vína ochutnáte i nakoupíte včetně užitečných vinařských dárků.

Najdete toho u nás ale mnohem víc. Výstavu historických vinařských potřeb. Unikátní expozici zkamenělých živočichů, symbolu dávných prehistorických moří. Nechybí upoutávka na naše atraktivní Valtické Podzemí.

A to není všechno. V průběhu roku 2020 vznikla unikátní odpočinková zahrada Amonit s kamennými prvky, dětským koutkem a naprosto jedinečnou výsadbou révy vinné.

Garantujeme, že u nás bezproblémově zaparkujete, a to včetně kol a autobusů.

Do vinařství na loďce či koloběžce

Vinařství ANNOVINO Lednice má vlastní přístav na Zámecké Dyji přezdívané též Moravská Amazonka. Ve spolupráci se společností SUNDISK jsme připravili možnost přijet do vinařství z centra Lednice netradičně po vodě nebo na koloběžce.

www.lodedyje.cz

Otevírací doba 

pondělí – čtvrtek 10.00 – 16.00
pátek – sobota 10.00 – 20.00
neděle 10.00 – 16.00

Kontakty

adresa: Nejdecká 714, 691 44 Lednice
najít na mapy.cz
telefon: +420 724 165 961            +420 601 697 552
e-mail: lednice@annovino.cz
web: lednice.annovino.cz

Ohodnoťte nás

Na Tripadvisoru

Děkujeme!