Lednicko-valtický areál a zejména lednický zámek se svým rozsáhlým zámeckým parkem a zahradami je místem nevšední romantické krásy. Právem je tato unikátní kulturní krajina, zrozená rodem Lichtenštejnů, zapsána na seznam kulturních památek UNESCO a zařazena do světového cestovatelského programu Romantic route.

Vinaři a sklepmistři z vinařství ANNOVINO Lednice pro Vás připravili nevšední cuvée Pohádkové, která Vám znovu připomenou nádherné zážitky na romantické procházce touto unikátní krajinou.

Bílé Pohádkové – polosladké

CUVÉE VELTLÍNSKÉ ZELENÉ & RULANDSKÉ ŠEDÉ & TRAMÍN ČERVENÝ

Bílé cuvée Pohádkové Vás svede svým jedinečným buketem, ve kterém se dokonale snoubí ovocité tóny „Veltlínu“ s kořenitými podtóny růží a tělnatou mineralitou „Rulandy“ šedé. Harmonické a velmi příjemně pitelné víno pro romantické chvíle ve dvou.

Růžové Pohádkové – polosladké

CUVÉE SVATOVAVŘINECKÉ ROSE & RULANDSKÉ MODRÉ ROSE

Víno korálově růžové barvy s jemnou vůní kvetoucí pivoňky. Harmonické víno s příjemným zbytkovým cukrem a decentní tříslovinou. Toto pohádkové víno je vhodným doplňkem k posezení s příteli u zahradního grilování.

Červené Pohádkové – polosuché

CUVÉE RULANDSKÉ MODRÉ & SVATOVAVŘINECKÉ

Víno tmavě červené barvy s vůní marmelády z červeného ovoce, doplněné o toustové tóny. Chuť tohoto vína je harmonická, sametová a s příjemným nižším zbytkovým cukrem. Doporučujeme jej k pečenému vepřovému masu, divočině i k různým úpravám hovězího masa.

do eshopu