Vinaři a sklepmistři z vinařství ANNOVINO Lednice pro vás připravili nevšední cuvée Pohádkové, která vám znovu připomenou nádherné zážitky na romantické procházce touto unikátní krajinou.

Bílé Pohádkové – suché

CUVÉE RYZLINK VLAŠSKÝ & VELTLÍNSKÉ ZELENÉ 

Jiskrné víno s nádhernou zlatavou barvou, které vzniklo kupáží odrůd Ryzlink vlašský a Veltlínské zelené. Ve vůni se snoubí příjemná lipovost typická pro „Vlašák“ a jemná kořenitost „Veltlínu“. Chuť je díky kupáži krásně plná svěží a perfektní harmonie mezi zbytkovým cukrem a kyselinou skvěle podtrhuje celkový dojem z vína.

Bílé Pohádkové – polosuché

CUVÉE VELTLÍNSKÉ ZELENÉ & CHARDONNAY & HIBERNAL

Jiskrné víno s nádhernou zlatavou barvou. Ve vůni se snoubí ovocnost odrůdy Chardonnay a jemná kořenitost odrůdy Hibernal. Chuť vína je krásně plná a svěží.

Bílé Pohádkové – polosladké

CUVÉE VELTLÍNSKÉ ZELENÉ & RULANDSKÉ ŠEDÉ & TRAMÍN ČERVENÝ

Bílé cuvée Pohádkové vás svede svým jedinečným buketem, ve kterém se dokonale snoubí ovocité tóny “Veltlínu” s kořenitými podtóny růží a tělnatou mineralitou “Rulandy” šedé. Harmonické a velmi příjemně pitelné víno pro romantické chvíle ve dvou.

Růžové Pohádkové – polosladké

CUVÉE SVATOVAVŘINECKÉ ROSE & RULANDSKÉ MODRÉ ROSE

Víno korálově růžové barvy s jemnou vůní kvetoucí pivoňky. Harmonické víno s příjemným zbytkovým cukrem a decentní tříslovinou. Toto pohádkové víno je vhodným doplňkem k posezení s příteli u zahradního grilování.

Červené Pohádkové – polosuché

CUVÉE RULANDSKÉ MODRÉ & SVATOVAVŘINECKÉ

Víno tmavě červené barvy s vůní marmelády z červeného ovoce doplněné o toustové tóny. Chuť tohoto vína je harmonická sametová a s příjemným nižším zbytkovým cukrem. Doporučujeme jej k pečenému vepřovému masu, divočině i k různým úpravám hovězího masa.

do eshopu