NÁVŠTĚVNICKÉ CENTRUM ANNOVINO

Vinařský Stellplatz Annovino Lednice

Absolutní novinkou letošního roku je Vinařský Stellplatz Annovino v Lednici, samém srdci kouzelného Lednicko-valtického areálu, minutu autem od zámku. Nachází se v těsném sousedství známého vinařství a romantického zákoutí Zámecké Dyje, tzv. bobří řeky a lužního lesa. Součástí Stellplatzu jsou elektrické přípojky, ohniště a zázemí tvoří přilehlá Vinařská stodola s možností posezení.

Aktuálně připravujeme i rozvody pitné a užitkové vody, výlevku, splachovací toaletu a venkovní sprchy. Zatím je možné se domluvit na dočerpání vody s obsluhou ve vinařství.

A protože jste ve vinařství, určitě využijete možnosti ochutnávky lednických vín, prohlídek vinařství a pikniků v zahradě Amonit a pod pergolou. V areálu je dále herní koutek (kolotoč, trampolína a pingpong zdarma), začátek cyklistických stezek a turistických tras. Blízkou Zámeckou Dyji, přezdívanou také jako moravská Amazonka, si můžete projet na zapůjčené loďce.

Cena za noc je 300 Kč za místo + 300 Kč poukaz na víno.

Po otevírací době Návštěvnického centra volejte 724 165 961

Provozní řád

  1. Vinařský Stellplatz ANNOVINO je soukromé parkoviště pro obytné vozy.
  2. Vjezd je možný kdykoli. V provozní době Návštěvnického centra Annovino se prosím nejprve nahlaste obsluze vinotéky. Přijedete-li po zavírací době, volejte tel. 724165961.
  3. Při nahlášení ve vinotéce zaplatíte poplatek za místo na noc 600 Kč, z čehož 300 Kč dostanete zpět formou poukázky na nákup vín dle vlastního výběru – nutno uplatnit nejpozději v okamžik odjezdu. Cena je kompletní za parkovací místo, vodu, elektřinu a použití popelnice.
  4. Check-in (příjezd) nejdříve v 14.00 hodin, check-out (odjezd) nejpozději ve 11.00 hodin. Možno prodloužit po domluvě.
  5. Je možnost doplnit pitnou vodu a připojení k elektrické síti. V areálu zatím není výlevka na chemickou toaletu.
  6. S otevřeným ohněm prosím manipulujte pouze v prostoru ohniště.
  7. Pohyb domácích zvířat pouze na vodítku.
  8. Stanování není povoleno.
  9. Dodržujte noční klid v době od 22:00 do 6:30.
  10. Udržujte prosím pořádek.

Jsme i na:   bezkempu.cz