Vinařský Stellplatz AMONIT Lednice

V těsném sousedství vinařství se nachází Vinařský Stellplatz AMONIT, v samém srdci kouzelného Lednicko-valtického areálu, minutu autem od zámku. Nedaleko je romantické zákoutí Zámecké Dyje, tzv. bobří řeky a lužního lesa.

Součástí Stellplatzu jsou elektrické přípojky,  přívody pitné a užitkové vody, výlevka na chemické WC, výlevka na šedou vodu. Samozřejmostí je splachovací toaleta, sprchy, venkovní kuchyňka, ohniště a zázemí tvoří přilehlá Vinařská stodola s možností posezení. To vše máte v ceně parkovného.

A protože jste ve vinařství můžete degustovat lednická vína, zúčastnit se prohlídek vinařství či ochutnat nějakou regionální specialitu z vinařského bistra. V areálu je dále herní koutek (kolotoč, trampolína a pingpong zdarma) a začátek cyklistických stezek a turistických tras. Blízkou Zámeckou Dyji, přezdívanou také jako moravská Amazonka, si můžete projet na zapůjčené loďce.

Cena v sezóně (27. březen – listopad): 500 Kč za místo na noc.

Cena mimo sezónu (prosinec – 26. březen): 400 Kč za místo na noc – mimo sezónu nejsou v provozu sprchy, toalety a neteče pitná voda!

Rezervace pište na info@vinarstvilednice.cz (nejsou nutné pro zaparkování, je ale lepší mít své místo jisté).

Kapacita: 32 míst (25 na trávě a 7 na betonu)

V případě příjezdu po otevírací době vinařství a bez rezervace se vystavujete riziku, že zaparkujete na místě rezervovaném pro někoho jiného a budete muset přeparkovat. Pokud rezervaci máte, rovnou zaparkujte na své místo a platit můžete následující den ráno. 

Cenu parkovného uhradíte u obsluhy vinotéky přímo ve vinařství.

Mapa Stellplatzu

Provozní řád

  1. Vinařský Stellplatz ANNOVINO je soukromé parkoviště pro obytné vozy a karavany.
  2. Vjezd je možný kdykoli. V provozní době vinotéky Annovino se prosím nejprve nahlaste obsluze vinotéky. 
  3. Při nahlášení ve vinotéce zaplatíte poplatek za místo dle aktuálního ceníku na www.annovino.cz. Cena je kompletní za parkovací místo, vodu, elektřinu a použití popelnice.
  4. Check-in (příjezd) nejdříve v 14.00 hodin, check-out (odjezd) nejpozději ve 11.00 hodin. Možno prodloužit po domluvě.
  5. Je možnost doplnit pitnou vodu a připojení k elektrické síti. K dispozici je i venkovní hygienické zázemí – toalety a sprchy.
  6. S otevřeným ohněm prosím manipulujte pouze v prostoru ohniště.
  7. Pohyb domácích zvířat pouze na vodítku.
  8. Stanování není povoleno.
  9. Dodržujte noční klid v době od 22:00 do 6:30.
  10. Udržujte prosím pořádek.