Kalendář akcí v Domě Vína 2021

17. – 18. 9.   Jablonecké Vinobraní + Dýňobraní
Tradiční akce nadcházejícího podzimu s atraktivním kulturním programem pro celou rodinu. Přehlídka stovek vyřezávaných dýní z více jak 35 základních, mateřských a speciálních škol z Jablonce a okolí. Zábavné odpoledne s dýněmi a soutěžemi pro děti. Chlazené odrůdové burčáky, ochutnávka a prodej vín od moravských vinařů, gastronomické speciality, hudba k tanci i poslechu. Dýňový ohňostroj. Akce se koná pod záštitou Města Jablonec nad Nisou.

15. 10.   Slavnost „Mladého“ vína
Tradiční podzimní akce s atraktivním kulturním programem pro celou rodinu. Chlazené odrůdové burčáky a vína zrozená v Lednici. Ochutnávka prvního vína „Mladé“ z ročníku 2021. Bujará zábava.

11. 11.   Svatomartinská vína v Domě Vína
Největší akce Svatomartinských vín v regionu. Degustace a možnost zakoupení desítek svatomartinských a mladých vín od různých moravských vinařů. Jaký bude ročník 2021? Svatomartinské vinařské speciality. Slavnostní přípitek a začátek v 11 hodin a 11 minut.

26. 11. – 23. 12.   Adventní Štědrý svařák v Domě Vína
Štědré adventní svařáky a punče dle originálních receptů, předvánoční rozjímání. Zajímavé tipy na vánoční dárky, dárková balení. Nejen pro milovníky dobrého vína. Posezení ve vinných sklepích s možností občerstvení či případný pronájem těchto unikátních prostor pro soukromé i firemní „vánoční akce“. Sledujte aktuální program a otevírací dobu na webových stránkách.

Všechny akce budou uzpůsobeny aktuálně platným vládním opatřením.