Moravské sklepy pod Domem Vína

Sklepy pod Domem Vína představují unikátní možnost posezení v pravé atmosféře vinného sklepa s možností archivace vašich vín. Byly vybudovány předními moravskými odborníky v podzemních prostorách pod Domem Vína. Ve 4 sklepích máte možnost sami nebo s obsluhou degustovat a konzumovat vybraná vína, strávit příjemné chvíle se svými blízkými, spolupracovníky nebo obchodními partnery. Je to tak jednoduché … stačí se seznámit s provozními podmínkami a zarezervovat si volný termín.

Pronájem sklípku bez obsluhy

Sklepy Domu Vína nemají pravidelnou otevírací dobu, ale jsou přístupné všem milovníkům dobrého vína na základě rezervace a po odsouhlasení Provozního řádu.

Cena pronájmu (nájemce uhradí předem) včetně příslušenství
Venuše 1000 Kč/den ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč (bez slev)
Diana 1000 Kč/den ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč (bez slev)
Urban  500 Kč/den ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč (bez slev)
celé sklepení 2500 Kč/den ZDARMA při nákupu nad 5000 Kč (bez slev)

Dle konkrétních požadavků je možné sjednat i odbornou obsluhu s přednáškou sommeliéra (cena dohodou).

Víno, pivo, nealko nápoje i občerstvení (formou obložených talířů) lze domluvit telefonicky, emailem nebo přímo na prodejně. Další podmínky jsou v provozním řádu, který je nedílnou součástí smlouvy o pronájmu sklípku.

Pronájem privátních boxů na úschovu vína

Ve sklípku si můžete také v ideálních podmínkách uschovat víno pro potřeby archivace nebo pozdější konzumace. Privátní uzamykatelné boxy různých velikostí se nacházejí v zadní části sklípku. Boxy si můžete pronajmout na 1 rok i více.

Box získáte na rok ZDARMA při nákupu vína v hodnotě 3 000,- Kč.

Těšíme se na vaši návštěvu

Přejeme hodně příjemných chvil strávených u dobrého vína. Naším cílem je, aby i v našem městě byla možnost se setkávat u kvalitního vína a pobavit se v příjemném prostředí.

Jsme připraveni reagovat na vaše dotazy a přání
e-mailem:     jablonec@annovino.cz,
telefonicky:  483 312 843, 602 373 813