HONEY’S — Pro domácí koktejlování

Produkty HONEY‘S vám přináší zábavu a potěšení. Bezvadné jsou nejen pro přímé pití, ale především pro nejrůznější míchání – podle nálady, denní či noční doby, společnosti nebo ročního období.

Máme pro vás několik tipů. Vyzkoušejte a podělte se s námi o zážitky.

Honey’s Spritz

Tip pro Vaši párty! Honey‘s se velmi dobře snoubí ve skleničce s bublinkami všeho druhu. Vřele doporučujeme kombinaci jak se sektem, tak i s naším Frizzante.

Honey’s na ledu

Zaručené alkoholové osvěžní nejen pro nejteplejší večery! Ledovou tříšť zalijte ve skleničce Honey’s a dozdobte plátkem citrónu či snítkou máty.

Honey’s Smoothies

Pro někoho začátek dne, pro jiného skvělý závěr. Ve vhodné sklenici rozmixujte mražené ovoce stejného druhu, jako je Vaše zvolené Honey’s, ale nebojte se ani kombinací různých druhů ovoce! Směle mixujte, rozmixujte, zalijte Honey‘s a hned podávejte!  Při konzumaci brčkem se dobrá nálada minimálně zdvojnásobí…

Medo-Bowle

Pro Vaše oslavy! Do nádoby na bowli vložte kousky ovoce a zalijte je ze 2/3 Honey‘s a z 1/3 sektem. Nabírejte naběračkou a konzumujte ze sklenic určených na Bowle.

Strong Honey’s

Pro ty z Vás, kteří mají rádi i něco ostřejšího, vyzkoušejte Honey’s například s ovocnými destiláty – Hrušku s bílým rumem, Malinu a Černý rybíz s ginem… Zaručený urychlovač nálady!

Někdo to rád HOT

Dopřejte si v chladných dnech opojné zahřátí! Honey‘s zahřejeme s kousky ovoce a s vaším oblíbeným kořením, co zahřívá – hřebíčkem, skořicí, odvážnější mohou vyzkoušet i chilli….

…a nebojte se experimentovat!